MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Булон-Білланкур тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Ступінь магістра Булон-Білланкур Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Булон-Білланкур. Знайти ступінь магістра в Булон-Білланкур тут!

знайдених результатів Filter

Майстер зі штучного інтелекту

IA School
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
французький
Кампус

Цикл Майстер штучного інтелекту

Детальніше

Ступінь магістра в галузі сталого розвитку та навколишнього середовища

ESI Business School
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
французький
Кампус

ESI Business School , School of Commerce після закінчення курсу, дозволяє студентам продовжувати навчання в магістра в області менеджменту, навколишнього середовища та сталого ...

Детальніше