$close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Амьєн тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег,… Детальніше

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Як місто-комуна в Північній Франції, Ам'єн з населенням більше 100000 чоловік. У місті проживає в Університет Пікардії і ряді інших коледжів і вищих навчальних закладів.

Ступінь магістра Амьєн Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Амьєн. Знайти ступінь магістра в Амьєн тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
ESC Amiens School of Management
Амьєн, Франція

Програма управління оперативним управлінням бізнесом спрямована на підготовку керівників загальної практики з управління бізнесом із сильною спеціалізацією у таких галузях: фі ... +

Програма управління оперативним управлінням бізнесом спрямована на підготовку керівників загальної практики з управління бізнесом із сильною спеціалізацією у таких галузях: фінанси, людські ресурси, цифровий маркетинг, маркетинг та розвиток бізнесу, міжнародна бізнес-стратегія, управління ланцюгами поставок, інженерія та проект Управління. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська, французький
Кампус