MASTERSTUDIES

Заочне навчання Фотографія Іспанія , Мадрид

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Фотографія є швидко розвивається області, яка включає в себе події фотографії, портрет, художня фотографія, фотожурналістика і реклами. Студенти в одній з цих програм, як правило, як використовувати фотографічне обладнання для створення високоякісних зображень.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Мадрид Місто є столицею Іспанії. Це столичної області з більш ніж 3 мільйонами жителів. Він має арені Лас-Вентас називається, на якому розміщена щорічний захід кориди. У місті є багато державних і приватних університетів.

Заочне навчання Пошук Магістерських програм: Фотографія, Іспанія ,, Мадрид. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

4 Результати в Фотографія, Мадрид, Заочне навчання Filter

Магістр фотодокументації - відновлення, лікування та дифузія

Universidad Complutense de Madrid
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 семестри
29 May 2020
іспанська
Кампус

Магістр університету фотографічної документації. Відновлення, лікування та розповсюдження - це нове творіння, і його предмет додає йому новизну в іспанській панорамі. ...

Детальніше

Майстер професійної фотографії

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Курси для топ-менеджерів
05 Жов 2020
<
Денне навчання
<
9 місяці
14 Вер 2020
англійська
Кампус

Всі інструменти, необхідні для розвитку вашої професійної кар'єри в області фотографії для реклами та редакції, документальних і репортажів, моди та способу життя. ...

Детальніше

МЗС у фотографії авторське право і професійні проекти

Lens - Fotografía
Курси для топ-менеджерів
<
Онлайн и в університеті (змішане) навчання
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
9 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

ОБ'ЄКТИВ оголошує про 4-е видання Майстри в художній фотографії та професійних проектів, який почне в жовтні ...

Детальніше

Європейський майстер сучасної фотографії

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Курси для топ-менеджерів
05 Жов 2020
<
Заочне навчання
<
9 місяці
англійська
Кампус

Сьогодні європейський майстер сучасної фотографії є наймасштабнішою пропозицією з підготовки художньої фотографії та прагне бути місцем зустрічі художників і професіоналів для ...

Детальніше