Filter
Програми магістратури
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Сучасні мови - Подивіться на магістра Сучасні мови прямо тут!

Магістерська ступінь - це ступінь, присуджена особам, які вирішили взяти додаткові курси для просування своїх знань у вибраній галузі. Програма зазвичай вимагає, щоб студенти присвятили ще два роки життя своєму вихованню.

Що таке майстер сучасних мов? Магістр в цій галузі навчань, як правило, призначений для підготовки студентів до подальших досліджень у політиці та іноземній дипломатії. Учні можуть взяти курси, які зосереджують свою увагу на поєднанні вивчення політики з поглибленим вивченням інших мов, у тому числі з Африки, Близького Сходу та Азії. На відміну від більшості інших магістерських програм, магістр в цій галузі зазвичай займає чотири роки: два роки, протягом яких студенти можуть розраховувати на строгий вивчення мов, і два роки, протягом яких вони можуть пройти підвищення кваліфікації з методології соціальних наук.

Особи, які заповнюють цю програму в повному обсязі, можуть піти з цілою низкою цінних навичок. Окрім твердого розуміння інших мов, вони також можуть мати глибоке розуміння політики та здатності аналізувати та інтерпретувати складні питання. Кожен з цих навичок може бути використаний у ряді напрямків кар'єри.

Вартість ступеня магістра на сучасних мовах залежить від ряду факторів, включаючи, але не обмежуючись цим, університет, режим навчання (в класі або онлайн) та тривалість програми. Перспективні студенти повинні проводити свої дослідження перед поданням заявки.

Випускники цієї програми можуть претендувати на багато захоплюючих позицій у кількох секторах. Деякі посади людей, які мають такий ступінь, можуть розраховувати на перекладача, дипломата, вчителя, працівника міжнародної допомоги, детективу, виконавчого директора з маркетингу, журналіста-транслятора, менеджера з логістики та розподілу, патентного екзаменатора та вчителя іноземної мови.

Учні мають багато варіантів, коли мова заходить про те, де вони навчаються. Ряд закладів пропонують онлайн-курси, які зручні для багатьох. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Сучасні мови

Ventspils University of Applied Sciences

Ви отримаєте не тільки теоретичні знання та навички з питань, що стосуються вибраної мови ... [+]

Магістерські програми Сучасні мови - магістр Сучасні мови .

Ви отримаєте не тільки теоретичні знання та навички з питань, що стосуються вибраної мови

Ми забезпечимо Вас динамічним і різнобічним навчальним процесом і новітніми технологіями перекладу.

Ви досягнете успіху англійською, китайською, німецькою або російською мовами. Зроби свій вибір!

Вимоги до прийому: Бакалавр з гуманітарних наук

КурсиТео... [-]
Латвія Вентспілс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Turku

Магістерська програма з фінської мови та її мов призначена для носіїв мови, що не володіють фінською та іншими фінно-угорськими мовами, які закінчили ступінь бакалавра за ... [+]

masters.utu.fi

Вибір студентів в магістерській програмі з фінської мови та її мовМагістерська програма з фінської мови та її мов призначена для носіїв мови, що не володіють фінською та іншими фінно-угорськими мовами, які закінчили ступінь бакалавра за кордоном або у Фінляндії.

Вступ до магістерської програми - це ступінь бакалавра, який поєднує основні та проміжні дослідження з фінно-угорської або фінської мови та культури, або як ступінь, або як окремий курс. У виняткових випадках студенти, які закінчили ступінь бакалавра та не закінчили вищевказані дослідження фінно-угорської або фінської мови та культури, можуть також бути допущені до програми через тест на знання кваліфікації.... [-]

Фінляндія Турку
Серпень 2020
фінський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою