Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Соціальні науки Боснія і Герцеговина

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і переда… Детальніше

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Соціальні науки допомагають студентам краще зрозуміти взаємодію та системи всередині людського суспільства. Запитані теми можуть включати в себе, як громади та населення формують уряди, створюють закони, розвивають економічні системи або як люди приймають рішення.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Боснія і Герцеговина є європейською країною, розташована на Балканському півострові. Боснія і Герцеговина має велику традицію успіхів в науці, мистецтві, літературі, технології і т.д.

Заочне навчання ступінь магістра Соціальні науки в Боснія і Герцеговина. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Соціальні науки і звернутися до школи в Боснія і Герцеговина!

Згорнути
International University Of Sarajevo IUS
Sarajevo, Боснія і Герцеговина

На університетському рівні, в центрі уваги програми IR на світу і конфліктів і міжнародної безпеки. ... +

На університетському рівні, в центрі уваги програми IR на світу і конфліктів і міжнародної безпеки. -
Курси для топ-менеджерів
Денне навчання
англійська
Кампус