MASTERSTUDIES

Заочне навчання Магістерські програми, MBA: Росія, Pskov

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Заочне навчання MBA, програми Магістра наук, Магістерські програми та курси підвищення кваліфікації в найкращих Бізнес-Школах і Університетах: Росія,, Pskov. До зв'язку з приймальними комісіями шкіл 3 кліки!

2 Результати в Магістратура, Pskov, Заочне навчання Filter

Магістр економіки

Pskov State University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус
Онлайн

Мета програми - підготовка висококваліфікованих фахівців міжнародного рівня, які можуть ефективно застосовувати аналітичні та дослідницькі компетенції, лідерські якості, іннов ...

Детальніше

Магістр електроенергетики та електротехніки

Pskov State University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
російський
Кампус
Онлайн

Випускники цієї програми мають компетенцію проводити наукові дослідження та вирішувати практичні проблеми в галузі електротехніки та енергетики. ...

Детальніше