MASTERSTUDIES

Знайти ступінь магістра Російська тут!

Студенти, які мають ступінь бакалавра та хочуть продовжити навчання, можуть обирати ступінь магістра. Ця програма може продовжувати загальні знання студентів у своїй галузі або зосередити свої дослідження на одній конкретній області.

Що таке майстер російською мовою? У цьому навчальному плані студенти розвивають глибші знання про Росію, її політику та її людей. Програма може зосереджуватися на одній або всіх областях, пов'язаних з державним управлінням, економікою, історією, культурою та літературою та антропології-соціології. Деякі програми вимагають більш високого рівня володіння мовою, ніж інші. Конкретні заняття можуть включати міжнародні справи, вивчення сучасної мови, історію Росії та східної Європи, політичну науку, географію, російське мистецтво та культуру та релігію. Деякі програми можуть вимагати від студентів розробляти дисертації або дослідницькі проекти.

Є багато переваг для досягнення цієї ступеня, оскільки студенти розвивають різні навички, які допоможуть їм як професійно, так і особисто. Деякі з них включають спілкування, розуміння культури та здатність вирішувати складні проблеми.

Вартість часто викликає занепокоєння, коли студенти вважають, що слід продовжити цей ступінь. Деякі програми тривають два роки, а інші тривають довше, тому це може бути великим фактором. Дослідження багатьох шкіл у всьому світі допоможе знайти таку, яка є доступною.

Маючи аспірантуру російською мовою, можна підготувати фахівців до різних кар'єри. Деякі з них вимагають додаткової освіти та знань, тоді як інші робочі місця безпосередньо стосуються сфери навчання. Деякі з найпоширеніших посад зайняті російським викладачем, міжнародним юристом, перекладачем та перекладачем, істориком, дипломатом, радником з питань культури, працівником державної служби, доктором, професором, турагентом, офіцером ООН, дослідником кіно, працівником розвідки та вивченням мови.

Ви можете знайти ідеальну школу прямо зараз, будь то в Інтернеті або за кордоном. Скористайтеся нашою базою даних, щоб знайти вашу програму нижче, і зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши відповідну форму.

 

 

3 Результати в Російська Filter

майстер іноземною мовою (російська)

Nakhchivan State University
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

У 2000-2001 навчальному році, приймаючи до уваги потреби Нахчиванської Автономної Республіки та інших регіонів країни, а також сусідні країни відкрили «вчитель російської мови ...

Детальніше

теорія та методика викладання російської мови як іноземної

Sholokhov Moscow State University for the Humanities
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
Кампус

Магістратура за програмою «Теорія і методика викладання російської мови як іноземної» в МДГУ ім. М.А. Шолохова включає не тільки традиційні методи навчання та викладання росій ...

Детальніше

Майстер російської мови, літератури та культури для іноземців

Novosibirsk State University
Курси для топ-менеджерів
<
Денне навчання
<
2 років
російський
Кампус

Ця програма включає вивчення російської мови, літератури та культури. Вона не тільки готує викладачів російської мови як іноземної, але також і перш за все багатокваліфіковани ...

Детальніше