MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Російська в Європа тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Ступінь магістра в галузі Російська в Європа. Отримати всі майстри в області інформаційних Російська і зв'язатися зі школою в Європа клік!

2 Результати в Російська, Європа Filter

теорія та методика викладання російської мови як іноземної

Sholokhov Moscow State University for the Humanities
Курси для топ-менеджерів
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
Кампус

Магістратура за програмою «Теорія і методика викладання російської мови як іноземної» в МДГУ ім. М.А. Шолохова включає не тільки традиційні методи навчання та викладання росій ...

Детальніше

Майстер російської мови, літератури та культури для іноземців

Novosibirsk State University
Курси для топ-менеджерів
<
Денне навчання
<
2 років
російський
Кампус

Ця програма включає вивчення російської мови, літератури та культури. Вона не тільки готує викладачів російської мови як іноземної, але також і перш за все багатокваліфіковани ...

Детальніше