$close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Білосток тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратур… Детальніше

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

Як і багато інших країн ЄС, Польща пропонує недороге або навіть безкоштовне навчання для студентів з ЄС. Майбутні студенти повинні звернутися безпосередньо до обраної ними польські установи. Варшавський університет, наприклад, збори від £ 1300 до £ 2500 на рік для своїх курсів англійської мови.

Розташований на березі річки Бяла, Білосток є найбільшим містом на північному сході Польщі. Вища освіта в місті можна простежити до вісімнадцятого століття. В даний час місто є домом для однієї головних університетів міста тобто університету Білостока, а два інших державних університетів: Білосток технічного університету та медичного університету Білостока.

Ступінь магістра Білосток Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Білосток. Знайти ступінь магістра в Білосток тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Польщі
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
University of Bialystok
Білосток, Польща

Дослідження дозволяють зрозуміти механізми функціонування міжнародних відносин та глобальної економіки. Знання, отримані під час досліджень, є основою для аналізу державних ек ... +

Дослідження дозволяють зрозуміти механізми функціонування міжнародних відносин та глобальної економіки. Знання, отримані під час досліджень, є основою для аналізу державних економічних і політичних проблем з міжнародної перспективи. Дослідження готуються до професійної роботи як спеціалістів та аналітиків середнього рангу в органах державної та самоврядної адміністрації, міжнародних або національних організацій та установ, що співпрацюють з закордоном, підприємств, що діють на міжнародних ринках, а також для ведення власної підприємницької діяльності. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська
Кампус