MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Санта-Аніта тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Перу, офіційна назва Республіка Перу, держава в західній частині Південної Америки. Перу має близько 80 університетів з набагато більше, ніж приватні університети громадськості. Основною мовою є іспанська, але все ще є деякі курси, спеціально створених для іноземних студентів.

Ступінь магістра Санта-Аніта Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Санта-Аніта. Знайти ступінь магістра в Санта-Аніта тут!

знайдених результатів Filter

Ступінь магістра в галузі управління людськими ресурсами (MGRH)

Universidad de San Martín de Porres
Магістратура
Бер 2021
<
Денна
<
4 семестри
іспанська
Кампус

Основною метою програми є вдосконалення професіоналів з значними компетенціями, лідерами на найвищому рівні, здатними ефективно і ефективно управляти людськими талантами держа ...

Детальніше

Магістр міжнародного бізнесу Двомісний ступінь: International MBA, що надаються HFU

Universidad de San Martín de Porres
Магістратура
MBA
Бер 2021
<
Денна
<
20 місяці
іспанська
Кампус

Магістерська програма з міжнародного бізнесу Double Degree International MBA, спрямована на розробку в учасників теоретичних та практичних елементів, які дозволяють їм: ...

Детальніше