MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Німецька в Азія тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер в німецькій програми призначені для студентів, що бажають кар'єру, які пов'язані з інтенсивним використанням німецької мови. Студенти можуть увійти в кар'єрі таких як навчання, переклад та лінгвістики.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Ступінь магістра в галузі Німецька в Азія. Отримати всі майстри в області інформаційних Німецька і зв'язатися зі школою в Азія клік!

2 Результати в Німецька, Азія Filter

М. А. Сучасні німецькі та європейські студії

University of Haifa, International School
MA
Жов 2020
<
Денна
англійська
Кампус

У рамках викладацької діяльності HCGES запускається міжнародна програма Master of Arts з німецьких та європейських студій в Університеті Хайфи. ...

Детальніше

майстер іноземною мовою (французька або німецька)

Nakhchivan State University
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус

Особливістю французької мови працює близько 19 років на факультеті міжнародних відносин і зовнішньої Languages.Currently, 55 студентів вивчають французьку мову в I-IV курсів. ...

Детальніше