MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Elverum тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Норвегія (Norge) є самим західним, північним - і справді сама східна - з трьох скандинавських країн. Норвегія відома своїми дивними і різноманітними пейзажами. Фіорди на заході країни є довгі вузькі затоки, по обидві сторони від високих гір, де море проникає далеко вглиб країни. Кінцева відповідальність за виховання лежить на норвезьке міністерство освіти і науки.

Ступінь магістра Elverum Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Elverum. Знайти ступінь магістра в Elverum тут!

знайдених результатів Filter

Магістр прикладної екології

Inland Norway University of Applied Sciences
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Програма зосереджена на сталому використанні ресурсів шляхом належної реалізації різних заходів. Ми вивчаємо наслідки втручання людини в природу та заходи, які ми можемо вжити ...

Детальніше

Магістр прикладної та комерційної біотехнології

Inland Norway University of Applied Sciences
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

У нашій магістерській програмі ви можете вибрати дві спеціалізації: експериментальну біотехнологію та комерціалізацію біотехнології. Студенти обох спеціалізацій беруть курсові ...

Детальніше