MASTERSTUDIES

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Містобудування Франція

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Програма в області міського розвитку готує студентів аналізувати і планувати міські простору і околиць. Програми можуть бути зосереджені на міського середовища та зміни клімату, управління міськими земельними ділянками, міських стратегій і планування, а також управління і фінансування міської інфраструктури.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

заочно ступінь магістра Містобудування в Франція. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Містобудування і звернутися до школи в Франція!

2 Результати в Містобудування, Франція Filter

Магістр технічних наук, спеціальність «Інтернет з речей та розумних міст»

ESME SUDRIA
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Програма Smart Cities та Urban IoT закінчує інженерів, які мають технічну експертизу в інфраструктурах IoT (ліцензована та неліцензована підключення), мережах, кібербезпеці та ...

Детальніше

Магістерська spécialisé® менеджер енергетичного переходу міських систем

University of Technology Troyes - UTT
Магістратура
<
Денна
<
заочно
французький
Кампус

Протягом цього менеджера Майстер Spécialisé® енергії переходу в міських системах, студент буде здобувати знання про стандарти і правила, рішення будуть включати в себе механіз ...

Детальніше