MASTERSTUDIES

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Містобудування Великобританія

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Студенти, які навчаються міського розвитку може навчитися аналізувати міської політики та розробляти плани дій околиці. Програми можуть бути спрямовані на такі теми, як міське житло, фінансування міської інфраструктури, освоєння земель, комплексного планування та міського управління навколишнім середовищем.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

заочно ступінь магістра Містобудування в Великобританія. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Містобудування і звернутися до школи в Великобританія!

2 Результати в Містобудування, Великобританія Filter

Міський дизайн

Royal College of Art
MA
Вер 2021
<
Денна
<
15 місяці
англійська
Кампус

Використовуйте нові соціальні, технічні та просторові інновації для створення альтернативних форм міського життя. ...

Детальніше

MSc Sustainability and Adaptation in Built Environment

Centre for Alternative Technology
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Магістратура з питань сталого розвитку та адаптації у створеному навколишньому середовищі (SABE) зосереджує увагу на сталому будівництві та навколишньому середовищі ...

Детальніше