MASTERSTUDIES

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Міське планування Сполучені Арабські Емірати

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Освіта в Об'єднаних Арабських Еміратах, має свої переваги: ​​сонце, море, пісок, оподатковувані доходи після закінчення школи, і деякі з кращих університетів в затоці region.In того, ряд високий рейтинг університетів, розташованих в інших країнах є філія в кампусах ОАЕ.

заочно ступінь магістра Міське планування в Сполучені Арабські Емірати. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Міське планування і звернутися до школи в Сполучені Арабські Емірати!

2 Результати в Міське планування, Сполучені Арабські Емірати Filter

майстер міського планування (МУП)

American University of Sharjah
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Наш майстер в сфері міського планування (МУП) повністю акредитований Комісією з академічного акредитації Міністерства Відділу у справах освіти вищої освіти і викладається бага ...

Детальніше

МАЙСТЕР НАУКИ (МС) У ПРОФЕСІЙНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ - МІСЬКІ НАУКИ

RIT Dubai
MSc
Вер 2021
англійська
Кампус

Цей унікальний та інноваційний ступінь магістра є першим у своєму роді в регіоні та досліджує, що таке міста та якими вони можуть бути. Це виходить за рамки концепції розумног ...

Детальніше