close

Фільтри

Див. результати

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Міжнародні відносини Китай

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 сем… Детальніше

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Ті, хто цікавиться важливими питаннями глобалізації та прав людини і як ці теми співвідносяться з поточними подіями і міжнаціональними відносинами, а також відносинами між державами, транснаціональними корпораціями та іншими великими суб'єктами, можуть розглянути для себе можливість навчання на програмах з міжнародних відносин.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Китай прагне сприяти розвитку першокласних університетів. Китай 'и економіка вже світ ' ов другий за величиною і як і раніше зростає. Відчувають її культури і розуміння її зростання ринку сприятиме зростанню вашої кар'єри.

Заочне навчання ступінь магістра Міжнародні відносини в Китай. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Міжнародні відносини і звернутися до школи в Китай!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
Webster Leiden Campus- Webster University USA
Лейден, Нідерланди

Магістр міжнародних відносин покликаний дати вам знання та навички, необхідні для критичного аналізу та оцінки глобальних справ. Завдяки випускним курсам з міжнародних відноси ... +

Магістр міжнародних відносин покликаний дати вам знання та навички, необхідні для критичного аналізу та оцінки глобальних справ. Завдяки випускним курсам з міжнародних відносин, що пропонують навчання віч-на-віч та онлайн-навчання, ви можете налаштувати ступінь відповідно до вашого розкладу. Програма також поширюється на вісім місць у міжнародному містечку Вебстера, тобто ви можете навчатися за кордоном на термін чи більше та отримувати глибоке опромінення різних культур та соціально-політичного середовища. Зрештою, ви закінчите за допомогою інструментів, необхідних для використання своїх знань, щоб використовувати їх як працюючий професіонал і як громадянин світу. -
MA
Денна
24 місяці
англійська
Сер 2020
Кампус
Онлайн

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут