Filter
Програми магістратури
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти кращі Морське машинобудування Іспанія тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Морське машинобудування в Іспанія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Морське машинобудування, Іспанія

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Тип навчання
Форма навчання
Universidade da Coruña

Ступінь Офіційний магістра в галузі морської техніки, прагне забезпечити технічні знання повинні мати морський інженер, включаючи підготовку по методам управління, повтор ... [+]

Введення

Офіційна назва Master Marine Engineering, Прагне надати технічні знання повинні мати морський інженер, включаючи підготовку по методам управління, повторне проектування, монтаж, експлуатацію і технічне обслуговування суден і морських систем артефактів.

Дослідження є частиною профілю досвіду в області технічної діяльності, яка також дозволить студентам орієнтацію на докторантуру і досліджень. ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою