$close

Фільтри

Див. результати

Заочне навчання Мови Іспанія , Мадрид

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 сем… Детальніше

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

З Магістр Мови, студенти будуть відчувати унікальні і гнучкі структури, а також ряд основних напрямків. Студенти навчаться виявляти проблеми лінгвістичних досліджень, і ознайомитися з важливими подіями в цій області.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Мадрид Місто є столицею Іспанії. Це столичної області з більш ніж 3 мільйонами жителів. Він має арені Лас-Вентас називається, на якому розміщена щорічний захід кориди. У місті є багато державних і приватних університетів.

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Іспанії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Мадрид, Іспанія

Науковий, академічний та професійний інтерес університетської магістратури з викладання іспанської мови як іноземної випливає з відмінного міжнародного становища іспанської мо ... +

Науковий, академічний та професійний інтерес університетської магістратури з викладання іспанської мови як іноземної випливає з відмінного міжнародного становища іспанської мови сьогодні. Така ситуація пов’язана з необхідністю підготовки викладачів-експертів та компетентних дослідників, які розвивають низку якостей, здібностей і компетенцій, необхідних для ефективного виконання своєї роботи в різних професійних середовищах: викладання, академічний менеджмент, редакційні та консультаційні та консультаційні роботи для компаній чи компаній. інституції, які відповідають поточним потребам все більш багатомовного та багатокультурного суспільства. -
Masters
заочно
12 місяці
іспанська
Онлайн