Filter
Програми магістратури
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти кращі Мехатроніка Іспанія тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Освіта в мехатроніки передбачає вивчення і дослідження в самих різних лабораторій. Спеціалізовані лабораторії для робототехніки, мікропроцесорних систем, систем управління та сталої енергетики часто використовуються. CAD / CAM системи і комп'ютерного обладнання мультимедіа також використовуються в мехатроніки освіти.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Мехатроніка в Іспанія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Мехатроніка, Іспанія

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Тип навчання
Форма навчання
Superior Polytechnic School (UdG)

Майстер в області механіки матеріалів і конструкцій призначений для студентів, які бажають розвивати свої знання та навички в області механічної поведінки матеріалів і ко ... [+]

Магістр наук в галузі механіки матеріалів і конструкцій (MMS) є офіційним ступенем магістра Європейського простору вищої освіти. Майстер MMS націлений на студентів, які бажають розвинути свої знання та навички щодо механічної поведінки матеріалів та конструкцій.

Магістри MMS надають студенту необхідні навички, щоб взяти на себе провідні ролі в аналізі, проектування, дослідження та розробку структур, що мають застосування в різних галузях (аерокосмічне, будівельне, спортивне, спортивне, спортивне, цивільне, механічне або інжиніринг вітряних турбін). Класи магістра MMS виконуються викладачами з високим міжнародним визнанням в галузі наукових досліджень та передачі технологій.... [-]

Іспанія Жирона
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою