MASTERSTUDIES

заочно Ландшафтна архітектура Великобританія, Манчестер

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Ландшафтна архітектура відноситься до використання рослин і відкритий простір у творчій і функціонально. Ландшафтні архітектори можуть проектувати лікарняні підстави, які сприяють спокійній і релаксації, або ж вони можуть працювати, щоб створити зелену систему даху, яка допомагає компаніям заощадити на опалення та охолодження витрат.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Манчестер відомий своєю архітектурою і має другий за величиною міської Великобританії районі, в 5 разів більше, ніж саме місто. Є тільки три університети, але вони мають в загальній складності 73 тисяч студентів.

заочно Пошук Магістерських програм: Ландшафтна архітектура, Великобританія,, Манчестер. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Ландшафтна архітектура, Манчестер Filter

М. А. Архітектура та урбанізм

Manchester Metropolitan University
MA
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

MA Архітектура та урбанізм дозволяє вивчати та проводити глибокі дослідження впливу світових культурних та економічних сил на сучасні міста. Протягом курсу ви будете досліджув ...

Детальніше

Майстер ландшафтної архітектури

Manchester Metropolitan University
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Майстер ландшафтної архітектури - це професійна кваліфікація, акредитована Інститутом ландшафту, яка забезпечує шлях до міжнародно визнаної кваліфікації у швидкозростаючій гло ...

Детальніше