Пошук магістра Косметологія

Знайти ступінь магістра Косметологія тут!

Косметологія

Ступінь магістра є аспірантом ступінь в певній галузі практики, що в підсумку гарантує високий ступінь майстерності і знань. Маючи ступінь магістра дає професійний край, даючи вам бажану рівень знань у своїй галузі, в тому числі управління і дослідницьких навичок, які зазвичай супроводжують цей рівень освіти.

Що таке Майстер в косметології? Косметологія є полем, яке допомагає людям поліпшити їх зовнішній вигляд; це може бути досягнуто за допомогою технології, використовувані на тілі або шкірі. Косметологи дізнатися про косметичних процедур, косметики та догляду за волоссям і нігтями. Майстер косметологи мають додаткову підготовку і досвід, ніж звичайні косметологів, включаючи знання, почерпнуті з курсів по анатомії, фізіології та управління бізнесом. Програма майстер-косметолог навчання, як правило, готує студентів взяти державну іспит на отримання ліцензії.На рівні магістра, студенти, як правило, мають деякий досвід роботи в цій області і повинні продовжити освіту дізнатися про нові продукти і методів в косметології.

Робота зростання для косметологів як очікується, зросте, і висунувши освіту в цій галузі може поставити вас у верхній частині списку кращих позицій в готелях і санаторіях. Можливості буде ширше для тих, хто має додатковий навик в бактеріології і бізнесу і який може запропонувати широкий спектр послуг.

Додаткові курсових і ліцензування рівня освіти магістра зазвичай потрібно п'ять семестрів класів і рік досвіду роботи. Школи мають різну оцінку і збори, так що не забудьте зробити деякі дослідження перед відправкою заявки в установах вам подобається найбільше.

Випускники стати фахівцями в хімічної завивки випрямлення, стрижці, забарвлення волосся, волосся лікування, воском, макіяж, процедури для особи і манікюр.Перукарні та косметологи можуть бути самозайнятою, оренда простір в салоні, або робота за зовнішнім виглядом свідомих галузей, як моделювання і дії. Театральні візажисти і косметологи також позиції, доступні ступеня власників.

Якщо косметології звучить як захоплюючої кар'єри для вас, розглянути, які саме поля практиці ви найбільш зацікавлені в. Знайти нижче вашій програмі і зв'язатися безпосередньо з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

майстер в управлінні індустрією краси (Мілан) - італійський шлях

Il Sole 24 ORE Business School
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 11 місяця October 2017 Італія Мілан

Майстер відрізняється своєю практичною і оперативного підходу навчання і наявністю престижних відгуки від менеджерів і успішних підприємців, а також турів і зовнішніх сесій на великих промислових брендів. Серед обговорюваних тем, особливу увагу буде присвячено новим каналам роздрібної торгівлі, електронної комерції, для цифрових і нових інструментів соціальних медіа маркетингу. [+]

Ступінь магістра Косметологія . Інноваційна програма, спрямована на придбання технічних та управлінських навичок, щоб поміститися в секторі, що краси і гарного самопочуття, зростає і зростає потреба в певних навичок. Уроки майстра, повністю на італійській мові, Відрізняються практичної і оперативної зрізаних лекцій і наявність престижних свідоцтв менеджерів і успішних підприємців, а також турів і зовнішніх сесій на великих промислових брендів. Серед обговорюваних тем, особливу увагу буде присвячено новим каналам роздрібної торгівлі, електронної комерції, для цифрових і нових інструментів соціальних медіа маркетингу. Рясні простір також буде присвячений досвіду клієнта і до нових купівельної процесів 3.0, а також для інтернаціоналізації стратегій галузі. СТРУКТУРА Перший магістр в області менеджменту індустрії краси, повний робочий день, номер закритий і обов'язкове відвідування, загальною тривалістю 11 місяців навчання: - 5 місяців навчання в класі - 6 місяців стажування в підтримку викладання в класі, то дистанційного навчання заняття плануються з використанням платформи електронного навчання в школи бізнесу Sole 24 Ore, виділеної веб-середовищі, через яку, в дистанційному режимі, можна переглядати документи, рекламні проспекти, мультимедійні курси і взаємодіяти з колегами а також викладачі спільного навчання. ПРОГРАМА Модуль 1 - Основи управління: елементи економіки та управління бізнесом 2-й модуль - Поле краси, здоров'я і способу життя. економічний розмір і структура ринку 3-й модуль - досвід роботи з клієнтами і нові процеси купівельна 4-й модуль - маркетинг, ціноутворення і управління брендом П'ятий модуль - Комерційна політика, управління роздрібної та електронної комерції Шостий модуль - Комунікація та просування продукту між традиційними і цифровими інструментами 7-е - Модуль КСВ, інновації та розвиток бізнесу 8-я форма... [-]