Filter
Програми магістратури
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Комп'ютерне моделювання - Подивіться на магістра Комп'ютерне моделювання прямо тут!

Майстерність - це курс підвищення кваліфікації у вузькоспеціалізованій галузі. Як правило, починається після закінчення ступеня бакалавра, це часто займає від одного до трьох років, щоб завершити.

Що таке майстер комп'ютерного моделювання? Комп'ютерне моделювання - це високотехнологічна галузь, яка має широкий спектр додатків. Завдяки моделюванню, аналітики створюють детальні віртуальні системи та вивчають, як вони виконують. Комп'ютерне моделювання може застосовуватися у багатьох областях, включаючи дослідження клімату, динаміку рідин та дослідження матеріалів. Залежно від того, де студент вирішує зосередитись, вони можуть ознайомитись з передовими дослідженнями в галузі атмосферної фізики, теоретичної хімії або матеріалознавства. Курси комп'ютерного моделювання зосереджені на обчислювальних, паралельних обчислювальних та паралельних алгоритмах.

Студенти можуть скористатися майстрами в комп'ютерному моделюванні різними способами. Вони розвиватимуть інноваційне ставлення, допомагаючи їм мати кар'єру в галузі, яка часто змінюється. Вони також можуть вивчати більш сучасні методи, які могли б сприяти вже створеній кар'єрі.

Вартість будь-якого ступеня магістра буде впливати на розташування університету чи коледжу, що ступінь заробляється з та тривалість часу, необхідного для завершення ступеня. Кожен коледж, який вас цікавить, зможе надати конкретну інформацію про вартість дипломної роботи.

Область комп'ютерного моделювання користується великим попитом, а студенти з майстрами зможуть займатися низкою професій. Приватна галузь та багато урядів наймають експертів з моделювання. Позиції включають в себе планувальника аеропорту, банківського аналітика, промислового інженера, симулятора, дизайнера продукції та системного інженера. Багато аналітиків витрачатимуть значну частину свого часу на побудову та модифікацію моделей, щоб отримати краще розуміння в рамках бізнесу, в якому вони працюють. Широкий спектр професійних додатків означає, що студенти часто будуватимуть свої навички комп'ютерного моделювання з урахуванням кар'єри.

Багато університетів пропонують цілий ряд програм, що є частиною широкої області комп'ютерного моделювання. Якщо ви зацікавлені в знаходженні магістра комп'ютерного моделювання, який відповідає вашим інтересам, знайдіть вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Комп'ютерне моделювання

Open University Of Cyprus

... [+]

[-]
Кіпр Cyprus Online
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
esocaet Studies by CADFEM

З 2005 року багато інженерів і вчені успішно навчаються за ступенем програма моделювання на основі технічних наук неповний робочий день магістра (SBES), зосередивши увагу ... [+]

Огляд програми 2005 відзначили в перший раз неповний робочий день ступінь магістра прикладної програми Обчислювальна механіка була запропонована спільно університетів прикладних наук Ландсхуте і Інгольштадті, а також CADFEM. З тих пір багато інженерів і вчені успішно навчаються за ступенем програма моделювання на основі технічних наук неповний робочий день магістра (SBES), зосередивши увагу на прикладної обчислювальної механіки. можливі СтупеніМагістратура (M.Eng., 90 ECTS-кредитів) модуль дослідження Визнання компетенцій, що учасники вже отримують на роботі Річна програма починається у вересні. Ті, з питомим фонових знань може мати можливість вступити пізніше. Гнучке планування: ступінь магістра зазвичай займає чотири семестри , щоб закінчити. З зменшеною курсової навантаженні це займе більше часу. Комплексне поєднання модулів по мірі необхідності Досвідчені професори з різних університетів і промислових кіл Мова навчання є англійська Безперервне навчання: Навіть після завершення ступеня, ви можете взяти модуль курсову. учасник групи ... [-]
Німеччина Landshut Ingolstadt Grafing
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
4 семестри
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
KTH Royal Institute of Technology

... [+]

Студенти стануть експертами в загальних інструментах, що застосовуються до однієї з спеціалізацій, що пропонуються університетами. Після закінчення COSSE, студенти будуть придбати

[-]
Швеція Stockholm
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою