$close

Фільтри

Див. результати

Знайти Майстра в Chía тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації. Після отри… Детальніше

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Після отримання ступеня бакалавра, багато студентів вирішили підвищити свій досвід і освіту, проводячи майстер. Цей майстер може зайняти близько двох років, щоб заробити, і є програми, пропоновані в багатьох різних областях, так що студенти можуть знайти акцент, який працює для них і їх цілі.

Колумбія є по-справжньому різноманітної і унікальною країною, розташованої в північно-західній частині Південної Америки. З доброзичливими людьми, екзотичні пейзажі і космополітичних міст, Колумбії, безумовно, місце для вивчення іспанської мови.

Живучи в цьому місті забави. Не тільки тому, що від клімату, а й високий клас об'єктів особливо знаходяться в більш високих центрів навчання. Такі інститути, як Univasidad Ла-Сабана зарахуванні тисячі студентів щорічно, доводячи, як місто є впливовим у регіоні з точки зору освіти.

Ступінь магістра Chía Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Chía. Знайти ступінь магістра в Chía тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Колумбії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
UNICOC University Colleges of Colombia (Institución Universitaria Colegios de Colombia (UNICOC))
Chía, Колумбія

Кваліфікована постанова про реєстрацію: 13089 від 13 серпня 2014 р. Отримане звання: спеціаліст з менеджменту медичних послуг. Модальність: віч-на-віч. Тривалість: 1 рік. Граф ... +

Кваліфікована постанова про реєстрацію: 13089 від 13 серпня 2014 р. Отримане звання: спеціаліст з менеджменту медичних послуг. Модальність: віч-на-віч. Тривалість: 1 рік. Графік роботи: п’ятниця з 17:00 до 21:00 та субота з 8:00 до 18:00 кожні 15 днів. -
Магістратура
Spanish (Colombia)
Січ 2022
Кампус