MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Екологічні дослідження в Азія тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Студент, який цікавиться екологічними дослідженнями, може навчитися оцінювати вплив культурних поглядів та поведінки на навколишнє середовище, включаючи економічні та соціальні наслідки. Студенти також можуть вивчити вплив ділових регламентів на навколишнє середовище та навчитися рухатися по політичній та економічній сферах екологічної політики.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Ступінь магістра в галузі Екологічні дослідження в Азія. Отримати всі майстри в області інформаційних Екологічні дослідження і зв'язатися зі школою в Азія клік!

1 Результати в Екологічні дослідження, Азія Filter

Магістр зелених технологій сталого розвитку

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs
Магістратура
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Інститут має на меті розвивати зелені таланти високого рівня з науковими концепціями та екологічною стійкістю і є єдиним науково-дослідним інститутом, який є основою "екологіч ...

Детальніше