Filter
Програми магістратури
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти ступінь магістра Життєві навички тут!

Ступінь магістра допомагає студентам розвинути свої навички, надавши їм техніку та додаткові знання. Програми зазвичай тривають від одного до двох років. Ця освіта може зробити випускників більш різноманітними, адаптованими та товарними у професійному світі.

Що таке майстер у життєвих навичках? Цей ступінь забезпечує вчителям спеціалізовану освіту, щоб вони могли краще обслуговувати молодих студентів. Вона включає в себе основи розвитку дитинства з навчанням у виявленні, діагностиці та втручанні студента, який потребує допомоги. Учасники програми можуть отримати подальше розуміння, окрім власної педагогічної здатності в класі. Студенти, що шукають цей ступінь, можуть спеціалізуватися на різних аспектах життєвих навичок для тих, хто страждає від фізичних або розумових порушень, і може навчитися задовольнити різних людей.

Майстер з життєвих навичок допомагає учням навчатися, як вчити дітей розвивати вирішення проблем, аналітичні та комунікативні навички. Це може включати в себе те, як зробити рутину, як ефективно спілкуватися або як поводитися з терпінням, все це можна застосувати до повсякденного життя. Студенти також навчаються виявляти виклики у людей та розробляти стратегії для їх подолання.

Вартість ступеня магістра коливається. Це залежить від курсів навчання та інших зборів у вибраній установі. Очікувані студенти повинні вивчати різні університети, щоб знайти програму, яка відповідає їх потребам.

Цей ступінь допомагає випускникам розвинути навички, щоб допомогти іншим, хто бореться з повсякденним життям. Це також дозволяє поточним вчителям та іншим вихователям вдосконалювати свої методи в їхніх поточних робочих середовищах або взяти на себе додаткові ролі в спеціальній освіті. Випускник також може стати тренером з навичок у життя або професіоналом, який зосереджує увагу на питаннях включення до неприбуткових та державних організацій.

Майстер з життєвих навичок пропонується в коледжах та університетах по всьому світу. Але для тих, хто бажає більшої гнучкості і бажає вивчати віддалено, є й варіанти в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Життєві навички

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер раннього догляду. Профілактика, діагностика та лікування вказують на основні аспекти розвитку дитини, важливість сім'ї як промоутера та сприяють цьому розвитку, у ... [+]

Місця розташування: Барселона - Мадрид

Годинники: Мадрид SD / MXJ Barceona SD

Кваліфікація: магістр ранньої допомоги, виданий ISEP

Про

Майстер раннього догляду. Профілактика, діагностика та лікування вказують на основні аспекти розвитку дитини, важливість сім'ї як промоутера та сприяють цьому розвитку, у видах патологій та змін, які можуть з'явитися під час цього процесу, і способами виявлення, діагностики і втручайте кожен випадок.... [-]

Іспанія Barcelona Madrid