MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергія Сучжоу тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Освіта в Китаї більш високою протягом декількох років був визнаний як один з кращих серед азіатських країн. Ця країна має більше 150 державних і приватних університетів належить розподілу по всіх провінціях Китаю. Вища освіта дослідження, засновані.

Це місто є історичним і культурним центром у Китаї. Велика частина культури вплинув на кількість навчальних закладів, розташованих тут. Різних людей, які приїжджають вчитися в школах, як Університет науки і технології Сучжоу зробили місто більш яскравим і красивим.

Магістерські програми Енергія Сучжоу. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Сучжоу прямо тут!

2 Результати в Енергія, Сучжоу Filter

MRes Низька вуглецева електроенергія та енергетичні технології

西交利物浦大学
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
18 місяці
англійська
Кампус

Програма MRes з низьковуглецевою електричною енергією та енергетичними технологіями надає вам розширену та систематичну освіту та навчання у сферах електронної науки та технік ...

Детальніше

Технологія стійкої енергетики MSc

西交利物浦大学
MSc
<
Денна
<
18 місяці
англійська
Кампус

Розроблена у відповідь на зростаючий дефіцит інженерів з високим рівнем підготовки в галузі відновлюваної енергії, розумних мереж та стійкості, програма MSc Sustainable Energy ...

Детальніше