MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергія Гілдфорд тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Магістерські програми Енергія Гілдфорд. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Гілдфорд прямо тут!

2 Результати в Енергія, Гілдфорд Filter

MSc нанотехнології та відновлювані джерела енергії

University of Surrey
MSc
Жов 2021
<
Денна
<
заочно
22 Лип 2021
англійська
Кампус

Наш магістр з нанотехнологій та відновлюваної енергії дозволить вам відкрити практичну реалізацію нанонауки та квантової інженерії, наноматеріалів та нанотехнологій для отрима ...

Детальніше

енергетична експертиза

Across the Pond
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Дослідження, проведені в Сполученому Королівстві в області енергетик доступні в основному на рівні випускника (кандидатські та докторські дисертації). Одним з переваг про реал ...

Детальніше