MASTERSTUDIES

Магістерські програми Енергетичні дослідження Румунія - Магістерські програми

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Програми навчання з енергетики адресовані тим, хто хоче дізнатися про видобуток і використання енергії. Спеціалізовані енергетичні програми можуть бути спрямовані на конкретний тип енергії, такий як сонячна енергія або вітер. На деяких програмах розповідається про стійку енергетику, зниження впливу на навколишнє середовище при класичних способах видобутку енергії.

Румунія є країною, розташованої на перетині Центральної і Південно-Східної Європи, що межують із Чорним морем. Як дістатися до Румунії легко практично з усіх частин світу, через його позицію, а також той факт, що це подається масив типів транспорту і компаній. Румунські університети пропонують великий вибір для студентів і аспірантів румунською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Пошук Магістерських програм: Енергетичні дослідження, Румунія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Енергетичні дослідження, Румунія Filter

майстер енергоефективності будівельних систем

Technical University of Civil Engineering Bucharest
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
французький
Кампус

Після першого циклу досліджень (ліцензії), Майстер "Енергоефективність будівельних систем," додає EEITB інженерів навички, глибокі знання в ключових областях досліджень, розро ...

Детальніше

Ступінь магістра в галузі екологічного менеджменту та сталого розвитку енергетики

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Управління довкіллям та сталою енергією (EMSE) - це міждисциплінарна програма магістрів, заснована на сучасній навчальній програмі, орієнтованій на стійкість ресурсів, процесі ...

Детальніше