MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергетичні дослідження Макінлетт тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Програми навчання в галузі енергетики сфокусовані на вивченні енергії. В ході навчання розглядаються різні види енергії, наприклад, сонячна, вітряна, геотермальна, атомна і звичайні джерела. Іноді фокус навчання зроблений на технології, включаючи стійкі джерела енергії або підвищення ефективності отримання енергії.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Магістерські програми Енергетичні дослідження Макінлетт. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Макінлетт прямо тут!

1 Результати в Енергетичні дослідження, Макінлетт Filter

MSc Sustainability в енергетичному забезпеченні та управління попитом

Centre for Alternative Technology
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Післядипломна освіта в Університеті Східного Лондона, що базується у Вищій школі навколишнього середовища Centre for Alternative Technology . ...

Детальніше