MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергетичні дослідження Феррара тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Програми з енергетики готують фахівців з виробництва та розробки нових джерел енергії. Розглядаються як традиційні, так і альтернативні джерела, наприклад, енергія вітру і сонця. Деякі програми можуть вивчати питання про розробку нових джерел.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Магістерські програми Енергетичні дослідження Феррара. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Феррара прямо тут!

1 Результати в Енергетичні дослідження, Феррара Filter

Магістр економіки, менеджменту та політики глобальних викликів

University of Ferrara - Department of Economics
Магістратура
Masters
<
Денна
<
2 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Другий ступінь циклу з економіки, менеджменту та політики глобальних викликів, як правило, закінчується протягом двох років після отримання 120 кредитів. Студенти обирають сво ...

Детальніше