MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергетичні дослідження Болонья тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Програми навчання в галузі енергетики сфокусовані на вивченні енергії. В ході навчання розглядаються різні види енергії, наприклад, сонячна, вітряна, геотермальна, атомна і звичайні джерела. Іноді фокус навчання зроблений на технології, включаючи стійкі джерела енергії або підвищення ефективності отримання енергії.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Серед однієї з найстаріших міст Італії, Болонья завжди була дуже чільне місце, щоб відвідати і отримати освіту. Освітні установи, такі як Університет Bolonga, похвалитися добре освічених викладачів та освіти в середньовічному мистецтві, музиці і культурі.

Магістерські програми Енергетичні дослідження Болонья. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Болонья прямо тут!

1 Результати в Енергетичні дослідження, Болонья Filter

Майстер в галузі електротехніки: електротехніка

University of Bologna
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Електротехніка - це міжнародна навчальна програма, що передає поглиблені знання про електричні технології, перетворювачі та електроприводи, електричні та електронні датчики та ...

Детальніше