MASTERSTUDIES

Магістерські програми Енергетичне машинобудування Грузія - Магістерські програми

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Енергетична інженерно академічна програма, яка вчить студентів основам видобутку природних ресурсів, регулювання потужності і служби управління об'єктами. Вивчення енергетичної інженерії може привести до кар'єри в галузі поновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектростанції або вітряні електростанції, або в природних ресурсах.

Грузія є суверенною державою в Кавказькому регіоні Євразії. Розташований на узбережжі Чорного моря, вона обмежена на півночі і північному сході з Росією, на півдні з Туреччиною і Вірменією, і на південний схід Азербайджану.

Пошук Магістерських програм: Енергетичне машинобудування, Грузія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Енергетичне машинобудування, Грузія Filter

майстер в гідроспоруд

Georgian Technical University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Метою цього магістра є підготовка інженера з водних ресурсів, яка буде сучасною вимогою адекватної, конкурентоспроможної, орієнтованої на продуктивність, орієнтованої на практ ...

Детальніше