MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Енергетичне машинобудування Болонья тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Енергетики магістерських програм є науковою, науково-орієнтованої ступеня програма призначена для студентів, що бажають розвивати критичне знання значні зміни в русі в енергетичній системі для інноваційних додатків.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Серед однієї з найстаріших міст Італії, Болонья завжди була дуже чільне місце, щоб відвідати і отримати освіту. Освітні установи, такі як Університет Bolonga, похвалитися добре освічених викладачів та освіти в середньовічному мистецтві, музиці і культурі.

Магістерські програми Енергетичне машинобудування Болонья. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Болонья прямо тут!

1 Результати в Енергетичне машинобудування, Болонья Filter

Майстер в галузі електротехніки: електротехніка

University of Bologna
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Електротехніка - це міжнародна навчальна програма, що передає поглиблені знання про електричні технології, перетворювачі та електроприводи, електричні та електронні датчики та ...

Детальніше