MASTERSTUDIES

Знайти кращі Енергетичні науки Le Bourget-du-Lac тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Науки енергії відносяться до вивчення екологічно чистих технологій, таких як сонячна, геотермальна, енергія вітру і біомаси. Студенти часто дізнаються про покоління альтернативних джерел енергії при вивченні соціології, економіки та науки про навколишнє середовище.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Будучи муніципалітет в департаменті Савойя у регіоні Рона-Альпи, Le Bourget Du Lac це місто Шамбері міста сусідів, Франція. Це невелике місто з трохи більше 4000 жителів.

Енергетичні науки Le Bourget-du-Lac. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Le Bourget-du-Lac Енергетичні науки прямо тут!

1 Результати в Енергетичні науки, Le Bourget-du-Lac Filter

майстер в області енергетики і сонячних будівель

Université Savoie Mont Blanc
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Майстер в галузі енергетики і сонячних будівель навчає вчених, здатних вирішувати складні завдання, пов'язані з управлінням, проектування і оптимізації декількох вхідних техно ...

Детальніше