Filter
Програми магістратури
Перу Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Дослідження харчових продуктів і напоїв Перу - Магістерські програми

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Перу, офіційна назва Республіка Перу, держава в західній частині Південної Америки. Перу має близько 80 університетів з набагато більше, ніж приватні університети громадськості. Основною мовою є іспанська, але все ще є деякі курси, спеціально створених для іноземних студентів.

Пошук Магістерських програм: Дослідження харчових продуктів і напоїв, Перу. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження харчових продуктів і напоїв, Перу

Ступеня
Місце знаходження
Перу
Тип навчання
Форма навчання
Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

UPC пропонує кар'єри гастрономію і управління кулінарного, з місією підготовки фахівців цілісності і інноваційними, щоб сприяти стійке кулінарне і гастрономічне розвитку, ... [+]

UPC пропонує кар'єри гастрономію і управління кулінарного, з місією підготовки фахівців цілісності і інноваційними, щоб сприяти стійке кулінарне і гастрономічне розвитку, що для планування і управління економічно вигідні гастрономічних проектами і навчати кращі кухар і підприємець, надаючи їм інструменти необхідно представляти нашу кулінарну ідентичність і створювати свої власні стилі з вагомими аргументами. На основі диференційованої сітки і персоналізованого навчання, а також за участю місцевих і міжнародних фахівців, ця програма має міждисциплінарний підхід, що охоплює різні галузі досліджень, пов'язаних з мистецтвом приготування їжі. Це включає в себе різні напрями: від досліджень, науки і аналізу нашої культури та історії у використанні і методів, які встановлюють міжнародні тенденції. ... [-]

Перу Lima
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою