close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Провидіння тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.На програмах з ме… Детальніше

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

На програмах з менеджменту студенти можуть вивчити важливі ділові навички, наприклад, навички комунікації, самопрезентації, планування і побудови команди. Багато програм також зосереджує увагу на етичних і культурних відмінностях на робочому місці. Ці теми часто допомагають студентам підготуватися до роботи на управлінській позиції початкового рівня.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Провидіння розташований в Род-Айленд, США. У силу ряду лікарень та Вищі навчальні заклади економіки Провіденсі послуг, заснованих. Культури міста такий же, як культура Род-Айленді. "

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Провидіння. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Провидіння прямо тут!

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Фільтри
Brown University School of Engineering
Провидіння , США

Наука і техніка зазнають швидких і руйнівних змін. Цей клімат, що швидко змінюється, вимагає нового типу керівництва. У цьому середовищі вам потрібно чітке розуміння технічних ... +

Наука і техніка зазнають швидких і руйнівних змін. Цей клімат, що швидко змінюється, вимагає нового типу керівництва. У цьому середовищі вам потрібно чітке розуміння технічних, ділових, політичних та людських факторів, що впливають на бізнес-ландшафт. Щоб процвітати, вам потрібно доповнити свій технічний досвід міцними навичками лідерства, спілкування та стосунків. -
Магістратура
англійська
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання