MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Ньюарк тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Вступивши на програми з менеджменту, студенти отримають початкові знання в області технік і концепцій менеджменту, що може виявитися дуже корисним для підготовки до побудови кар'єри в самих різних областях.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Ньюарк розташований в Нью-Джерсі, США і є центром повітряного, судноплавство і залізничні країни об'єктів. Більшість вищих навчальних закладів знаходяться в безпосередній близькості від району University Heights яка обслуговує більше 40 000 студентів.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Ньюарк. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ньюарк прямо тут!

3 Результати в Дослідження в галузі управління, Ньюарк Filter

Магістр наук про бізнес моди

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
Магістратура
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;8 семестри
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Магістр бізнес-школи Rutgers Business в галузі моди (MSBF) - це найсучасніша програма, яка підготує вас до захоплюючої ділової кар'єри в індустрії моди. ...

Детальніше

Менеджмент (MS)

New Jersey Institute of Technology
MSc
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

У якийсь момент своєї кар'єри, успішні фахівці стикаються з перспективою перейти на керівні посади, як наступний логічний крок у їх кар'єри. Програма MSM призначена дл ...

Детальніше

Магістри з управління ланцюгами поставок

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
MSc
Січ 2021
<
Денна
<
заочно
05 Січ 2021
англійська
Онлайн

Програма магістра наук Rutgers Business School в галузі управління ланцюгами постачання дозволяє вам за допомогою інструментів та ресурсів вирішити виклики сьогоднішніх ланцюг ...

Детальніше