close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Нью-Хейвен тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.Програми з менеджменту готують студентів до роботи на п… Детальніше

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Програми з менеджменту готують студентів до роботи на позиції початкового рівня, надаючи знання про різноманітні принципи управління. Вони часто включають в себе такі теми, як вирішення проблем, організаційна поведінка і прийняття рішень. Курси по менеджменту також можуть бути зосереджені на лідерських навичках, необхідних для того, щоб стати менеджером.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Нью-Хейвен це місто, розташоване в штаті Коннектикут, Нова Англія, США. Місто було засноване в 1638 році. В даний час Нью-Хейвен відомий вищих освіти, як місто є батьківщиною деяких добре відомих університетів світу. Життя в цьому місті повно відпочинку та професійні можливості.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Нью-Хейвен. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Нью-Хейвен прямо тут!

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Фільтри
Yale University School of Management
Нью-Хейвен , США

MAM - це річна програма в Єльській школі менеджменту для виняткових випускників МВА зі шкіл Глобальної мережі для вдосконаленого управління, які прагнуть стати глобальними лід ... +

MAM - це річна програма в Єльській школі менеджменту для виняткових випускників МВА зі шкіл Глобальної мережі для вдосконаленого управління, які прагнуть стати глобальними лідерами для бізнесу та суспільства. У всіх секторах сучасні світові лідери мають бути видатними менеджерами. Вони повинні розуміти, як працює конкуренція, як функціонують організації та що робить лідерів ефективними. Вони повинні чітко розуміти основні глобальні ризики та тенденції, процвітати в міжкультурному середовищі та знати, як встановити значущі зв’язки між доменами знань, щоб створити інноваційні, підприємницькі рішення для неприємних проблем. Навчальна програма MAM побудована, щоб дозволити студентам спритно відповісти на ці проблеми глобального лідерства. -
Магістратура
англійська
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання