MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Borås тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Програми навчання з менеджменту можуть підготувати студентів до роботи на керівних посадах в різних організаціях, в тому числі і в уряді. Багато програм дозволяють студентам спеціалізуватися в обраній галузі, наприклад, фінанси, маркетинг, економіка або бухгалтерський облік.

Швеція (Sverige) є найбільшим у країнах Північної Європи, з населенням близько 9,5 млн. чоловік. Вона межує з Норвегією та Фінляндією і з'єднана з Данією через міст Ересунн (Öresundsbron). Швеція має сильну традицію бути відкритим, все ж обережний країни.

Borås є частиною Boras муніципалітет в Вестра-Каунті, Швеції. Місто поділено на 6 підрозділів районів і має більш ніж 60 тисяч жителів. Вона є домом для університету Borås.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Borås. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Borås прямо тут!

3 Результати в Дослідження в галузі управління, Borås Filter

Магістерська програма в галузі управління текстильною цінністю (2 роки)

University of Borås
MA
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Ця програма підготує вас до роботи в управлінні або кваліфікованих дослідницьких функціях у всіх галузях, пов'язаних з текстильною компанією, наприклад, розробка продуктів ...

Детальніше

Магістерська програма з маркетингу та менеджменту моди

University of Borås
MA
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Програма менеджменту текстилю - програма управління моделями зосереджена на ринку сектору моделей, де процес оформлення має вирішальне значення, а бренд, навички ділового спіл ...

Детальніше

Магістерська програма в галузі управління текстилем (1 рік)

University of Borås
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Магістерська програма в області маркетингу моди є відповіддю на зростаючі потреби модної індустрії для творчих та кваліфікованих людей. Виклики для модних компаній пов'яза ...

Детальніше