MASTERSTUDIES

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Філіппіни - Магістерські програми

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

На програмах з менеджменту студенти можуть вивчити важливі ділові навички, наприклад, навички комунікації, самопрезентації, планування і побудови команди. Багато програм також зосереджує увагу на етичних і культурних відмінностях на робочому місці. Ці теми часто допомагають студентам підготуватися до роботи на управлінській позиції початкового рівня.

Філіппіни, офіційно відомої як Республіка Філіппіни, є суверенною державою в Південно-Східній Азії в західній частині Тихого океану. Англійська є одним з офіційних мов на Філіппінах і є обов'язковим предметом у всіх школах.

Пошук Магістерських програм: Дослідження в галузі управління, Філіппіни. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Дослідження в галузі управління, Філіппіни Filter

Магістр управління розвитком

Asian Institute of Management
Магістратура
<
Денна
<
12 місяці
англійська
Кампус

Магістр управління розвитком (МДМ) - це 12-місячна інтенсивна, новаторська та практична програма, яка надає студентам навички, необхідні для розуміння ключових проблем розвитк ...

Детальніше

магістр наук в галузі управління - Вечірня програма

University of Asia and the Pacific
MSc
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Магістр наук в галузі управління є флагманом випускником програма школи менеджменту (SMN). Це унікальний дворічний курс випускника, який оснащує свої студент знання, навички і ...

Детальніше