MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Клермон-Ферран тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Програми з менеджменту готують студентів до роботи на позиції початкового рівня, надаючи знання про різноманітні принципи управління. Вони часто включають в себе такі теми, як вирішення проблем, організаційна поведінка і прийняття рішень. Курси по менеджменту також можуть бути зосереджені на лідерських навичках, необхідних для того, щоб стати менеджером.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

З населенням більше 100 000 чоловік, міста Клермон-Ферран-комуни межує з великої промислової області у Франції. Місто є домом для D 'Овернь університету і Університету Блеза Паскаля.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Клермон-Ферран. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Клермон-Ферран прямо тут!

3 Результати в Дослідження в галузі управління, Клермон-Ферран Filter

Майстер в управлінні

ESC Clermont Business School
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Програма «Магістр менеджменту» (100% викладається англійською мовою) - це дворічна магістерська програма, яка вважається однією з найкращих програм, пов'язаних з бізнесом у Фр ...

Детальніше

Магістр наук у галузі управління проектами

ESC Clermont Business School
MSc
Вер 2021
<
Денна
<
3 семестри
англійська
Кампус

MSc в галузі управління проектами - це магістерська програма (100% викладається англійською мовою, тривалістю 16-18 місяців), розроблена для недавніх випускників та досвідчени ...

Детальніше

Магістр наук із управління закупівлями та ланцюгами поставок

ESC Clermont Business School
MSc
<
Денна
<
3 семестри
англійська
Кампус

У глобалізованому та конкурентоспроможному світі управління ланцюгами закупівель та постачань є стратегічними активами для розвитку діяльності компанії. Ця програма дозволяє с ...

Детальніше