MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Біот тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Студентів, що бажають в майбутньому зайняти керівну посаду, може зацікавити отримання ступеня з менеджменту. Ці програми можуть дати студентам необхідний досвід для роботи в ролі керівника в різних компаніях, зосередивши увагу на таких темах, як маркетинг, бізнес або фінанси.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Біо - Софії Антиполіс технопарку в комуні Біо, який знаходиться на північному заході Антіб, Франція. Біо місто відоме своїми гончарними виробами, особливо в скляному. Софія Антиполіс є домом для декількох комп'ютерів, електроніки, біотехнології, фармакології і компаній.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Біот. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Біот прямо тут!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Біот Filter

Отримайте ступінь магістра в галузі комунікацій для інтелектуальних транспортних систем (підключених транспортних засобів)

EURECOM
Магістратура
<
Денна
<
16 місяці
англійська
Кампус

Ступінь магістра Post в галузі комунікацій для ІТС пропонує необхідні знання, необхідні інженерам та менеджерам для розробки додатків Connected Cars / Connected Mobility, щоб ...

Детальніше