MASTERSTUDIES

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Перу - Магістерські програми

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

На програмах з менеджменту студенти можуть вивчити важливі ділові навички, наприклад, навички комунікації, самопрезентації, планування і побудови команди. Багато програм також зосереджує увагу на етичних і культурних відмінностях на робочому місці. Ці теми часто допомагають студентам підготуватися до роботи на управлінській позиції початкового рівня.

Перу є хорошим і дешевим місцем, щоб встати на курси іспанської мови (як тільки ви там), особливо в столиці, Лімі. Перу є третім за величиною країна в Південній Америці з різноманітним кліматом, що мають різні місця проживання, як на узбережжі, джунглі і плоскогір'я. Найвища позиція університету Папський католицький університет дель Перу в Лімі.

Пошук Магістерських програм: Дослідження в галузі управління, Перу. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Дослідження в галузі управління, Перу Filter

Офіційний ступінь магістра з управління ланцюгами поставок та логістики / управління ланцюгами постачання та логістика

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Masters
<
Денна
іспанська
Онлайн

Технологічні, економічні та соціальні трансформації підвищили складність бізнес-стратегії загалом та логістичної стратегії зокрема. Офіційний ступінь магістра з управління лан ...

Детальніше

дизайн одягу та управління - Факультет дизайну

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Магістратура
Бер 2021
<
Денна
іспанська
Кампус

Ми школа творчого, інноваційного дизайну моди і експериментування з міжнародним баченням на перший план, який знає ринок і останніх тенденцій і технологічних розробок, приймаю ...

Детальніше