MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Гатіно тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Вступивши на програми з менеджменту, студенти отримають початкові знання в області технік і концепцій менеджменту, що може виявитися дуже корисним для підготовки до побудови кар'єри в самих різних областях.

Канада є північноамериканської країні, що складається з десяти провінцій і трьох територій. Розташований в північній частині континенту, вона простягається від Атлантики до Тихого океану і на північ у Північний Льодовитий океан.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Гатіно. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Гатіно прямо тут!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Гатіно Filter

Магістр управління проектами

Université Du Québec En Outaouais UQO
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
30 місяці
французький
Кампус

Цей ступінь магістра розроблений для людей, які хочуть майстерно керувати проектами різної природи та розмірів. Менеджери, що вийдуть з цієї програми, зможуть розробляти проек ...

Детальніше