MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Софія тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вступивши на програми з менеджменту, студенти отримають початкові знання в області технік і концепцій менеджменту, що може виявитися дуже корисним для підготовки до побудови кар'єри в самих різних областях.

Болгарія існує вже більше 13 століть у Європі, пов'язуючи Схід і Захід. Іноземні студенти легко вписуються в Болгарському культурному суспільстві і насолоджуватися життям, повної азарту, веселощів і творчості.

Софія є столицею і найбільшим містом в Болгарії, має безліч престижних вищих навчальних центрах, які визнані у всьому світі. Університетів і коледжів надійти тисячі студентів щорічно для розміщення високий попит на освіту. Санкт-Климента Охридського Софійського університету високо цінується тут.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Софія. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Софія прямо тут!

3 Результати в Дослідження в галузі управління, Софія Filter

Магістр економіки (лідерство та управління)

VUZF University
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Магістр з економіки (Лідерство та управління) програма відкрита для підготовки фахівців, які поєднують знання в галузі економіки з лідерством і навичками управління для успішн ...

Детальніше

Магістр державного управління

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Магістратура
<
Денна
французький
Кампус

Навчання готує студентів займати керівні посади в державних установах в цілому, як на національному, так і на міжнародному. Навчання спрямоване на надання студентів знань про ...

Детальніше

Master International Transport

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Магістратура
<
Денна
французький
Кампус

Випускники працюють в транспортних компаніях (авіакомпанії, транспортні компанії, автомобільні, залізничні, внутрішні водні шляхи), організаторів транспорту (брокерів, експеди ...

Детальніше