close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Сеговія тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.Програми з менед… Детальніше

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Програми з менеджменту готують студентів до роботи на позиції початкового рівня, надаючи знання про різноманітні принципи управління. Вони часто включають в себе такі теми, як вирішення проблем, організаційна поведінка і прийняття рішень. Курси по менеджменту також можуть бути зосереджені на лідерських навичках, необхідних для того, щоб стати менеджером.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Сеговія місто є столицею провінції Сеговія, Іспанія. У місті більше 6 музеїв. Сеговія місто має ряд освітніх установ, кілька первинних, вторинних і університетів.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Сеговія. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Сеговія прямо тут!

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Фільтри
IE Law School
Мадрид, Іспанія +1 Більше

Подвійний ступінь IE дозволяє студентам пристосувати навчання до своїх академічних, особистих та професійних цілей. Виконуючи дві дисципліни паралельно, ви отримаєте розуміння ... +

Подвійний ступінь IE дозволяє студентам пристосувати навчання до своїх академічних, особистих та професійних цілей. Виконуючи дві дисципліни паралельно, ви отримаєте розуміння двох різних поглядів та способів мислення. Наші подвійні ступеня забезпечують навички та знання, необхідні для досягнення будь-якого завдання та успішної кар’єри, вдосконалюючи ваші методи та надаючи інструменти для перетворення будь-якого сектору. Менш ніж за два роки ви покриєте вміст двох магістерських програм - і закінчите два дипломи. -
Магістратура
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання