MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Дослідження в галузі управління Реус тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Вступивши на програми з менеджменту, студенти отримають початкові знання в області технік і концепцій менеджменту, що може виявитися дуже корисним для підготовки до побудови кар'єри в самих різних областях.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Магістерські програми Дослідження в галузі управління Реус. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Реус прямо тут!

1 Результати в Дослідження в галузі управління, Реус Filter

Майстер в галузі управління бізнесом

Universitat Rovira i Virgili
Магістратура
Жов 2021
<
Денна
<
заочно
15 May 2021
іспанська
Кампус

Загальна мета магістра - навчити вас стати професіоналом / дослідником з передовими знаннями в галузі управління бізнесом. ...

Детальніше