MASTERSTUDIES

Магістерські програми Державне управління Чеська Республіка - Магістерські програми

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Державне управління є областю бізнес-операцій, які поєднує в собі загальне керівництво ринку, державної політики, філантропії, переговорів і економіки, серед суміжних областях. Державні менеджери зазвичай мають наукові ступені і працювати або некомерційних або урядових організацій.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Пошук Магістерських програм: Державне управління, Чеська Республіка . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Державне управління, Чеська Республіка Filter

майстер в суспільному та соціальної політики (PSP)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
30 Кві 2021
англійська
Кампус

Громадська і соціальна політика (PSP) є програма ступеня дворічна англійської мови магістра A, який націлений на надання студентам з поточним відповідним знанням процесу прийн ...

Детальніше