close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Державне управління Пекін тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.Ступінь магістра… Детальніше

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Ступінь магістра в галузі державного управління дасть студентам інструменти для управління різноманітність обставин державного управління. Ступінь зробить акцент у державному секторі, який дає знання про державну політику та розвитку.

Міністерство освіти працює освіти в Китаї. Уряд часто надає часткове фінансування вищої освіти в технічних і державних університетів. Китайський уряд також розробило навчальний план, який дозволяє з тих студентів, професійних навичок, щоб розвивати свої таланти.

Завдяки статус Пекіна як культурної та політичної столицею Китаю, багато місцеві та іноземні студенти стікалися в це місто, щоб вчитися в різних коледжах і університетах. Місто пропонує великі можливості для любителів вищої освіти, особливо для тих розташовуватися напроти технології.

Магістерські програми Державне управління Пекін. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Пекін прямо тут!

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри

University of Science and Technology Beijing
Пекін , Китай

3 особиста заява (800 слів для магістерської програми, 1500 слів для докторської програми, повинні бути англійською або китайською). Англомовна програма: IELTS 6 балів або вищ ... +

3 особиста заява (800 слів для магістерської програми, 1500 слів для докторської програми, повинні бути англійською або китайською). Англомовна програма: IELTS 6 балів або вище; IBT 80 балів або вище. 6, один фотокопія вашого дійсного паспорта (тип паспорта має бути звичайним). 7, Зміст та резюме вашої академічної публікації та будь-які інші оригінальні досягнення у вашій галузі. 8, Медичний сертифікат від державної лікарні. 9, плата за застосування та аудиту 600 руб. Примітка. Необхідні дві копії матеріалів заявки, один оригінал нотаріального посвідчення та один дублікат. Будь ласка, особисто особисто або відправивши їх поштою до Міжнародного студентського відділення USTB (конверт повинен бути позначений як "Заявка на вступ до випускників"). Покрийте повну половину або частину плати за навчання. Візова інформація Щоб отримати правовий статус у Китаї, ви повинні прибути до Міжнародного відділення студентів та подати заявку на отримання дозволу на проживання протягом 30 днів. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут