$close

Фільтри

Див. результати

заочно Гуманітарні науки Італія, Парма

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.Програми в галуз… Детальніше

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Програми в галузі гуманітарних та соціальних наук готують студентів до широкого кола професій, в величезній кількості галузей промисловості. Якщо ви плануєте працювати в соціальній сфері, сфері освіти або суміжній творчій області, рекомендуємо звернути увагу на ці освітні програми.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Сир місто Італії - Парма відомий своєю архітектурою і багатою спадщиною. Це одні з найстаріших університетів Італії, як Університету Парми. Тому, хто зацікавлений в отриманні хорошої освіти в традиційному місці повинні жити в Пармі.

заочно Пошук Магістерських програм: Гуманітарні науки, Італія,, Парма. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Італії
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
University of Parma
Парма, Італія

Мовні науки та культурологія для особливих потреб - це ступінь другого рівня (Laurea Magistrale) з лінгвістики (LM39-Linguistica), яка викладається повністю англійською мовою ... +

Мовні науки та культурологія для особливих потреб - це ступінь другого рівня (Laurea Magistrale) з лінгвістики (LM39-Linguistica), яка викладається повністю англійською мовою та пропонується Департаментом гуманітарних, соціальних наук та культурних галузей University of Parma . У ньому приділяється особлива увага аспектам, пов’язаним з вивченням та викладанням мови, з особливим посиланням на особливі освітні потреби, що впливають на спілкування та мову, такі як порушення мови в розвитку, порушення навчання та сенсорні вади. Силою курсу є набуття компетентностей у галузі інклюзивної мовної освіти. Це дворічний курс, і після успішного закінчення випускники отримують “Laurea Magistrale” (сертифікат другого циклу). Мовні науки та культурологія для особливих потреб призначені для кандидатів з різних академічних професій і мають на меті забезпечити ґрунтовну та передову лінгвістичну та культурну компетентність англійською та другою іноземною мовою (включаючи італійську як FL / L2), а також дослідницькі навички у галузі мовних наук, зокрема освітньої лінгвістики. Курс приділяє особливу увагу аспектам, пов’язаним з вивченням мови та викладанням, головним чином, стосовно освітнього контексту, який включає учнів з особливими потребами, таких як порушення та недоліки мови, розлади навчання чи сенсорні вади. -
Магістратура
Денна
заочно
2 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн